SENIOR

Na sekcję grupy młodzieży i dorosłych zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 14 lat, pragnące zacząć swoją przygodę ze sportami walki takimi jak : MMA, Muay Thai i K1, jak i osoby które miały już przyjemność trenowania w innych klubach. W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno osoby, które pragną rozpocząć swoją karierę zawodniczą jak i osoby, których głównym celem nie jest uprawianie sportów walki w sposób wyczynowy. W naszym klubie jest wiele osób nastawionych na trenowanie sportów walki w sposób rekreacyjny, tak by móc przeżyć ekscytującą przygodę dzięki, której dostarczą organizmowi nutki sportowej adrenaliny, a jednocześnie poprawią swoją kondycję fizyczną przy jednoczesnym poznaniu wielu technik samoobrony.

Osoby które jednak pragną w swoim życiu poczuć smak rywalizacji podczas konfrontacji z innymi zawodnikami sportów walki, będą miały możliwość trenowania na najwyższym poziomie szkoleniowym. Nasz program kształcenia zakłada przygotowanie zawodnika kompletnego do rywalizacji na treningach, sparingach i zawodach. Nauczamy sztuk walki z dyscyplin, które są w sportach walki są uważane za najbardziej efektowne, a zarazem efektywne zarówno w ringu, oktagonie czy w bezpośrednim odparciu agresji potencjalnego napastnika na ulicy. Nasi zawodnicy rywalizują z najlepszymi zawodnikami w kraju, europie i na świecie. Najpierw na szczeblu amatorskim, a Ci najbardziej uzdolnieni rozpoczynają swoje kariery na arenach zawodowych w takich dyscyplinach jak : MMA, K1 czy Muay Thai.

Wszystkich zainteresowanych treningami w naszym klubie zapraszamy na pierwszy darmowy trening próbny. Sam zdecydujesz czy Ci się u nas podoba czy nie.

 

Myszków: ul. Kościuszki 135d
Poniedziałek, Środa i Piątek : godz. 20.10 – 21.40