KIDS

Do sekcji najmłodszych adeptów sztuk walki mogą przynależeć dzieci w wieki 6 – 12 lat, które nie mają przeciwności zdrowotnych do uprawiania sportów walki. Po okiem wykształconych i doświadczonych trenerów z bardzo pozytywnym i pedagogicznym podejściem do najmłodszych zawodników sportów walki, na profesjonalnie przygotowanej do sportów walki sali treningowej Twoje dziecko poprzez zabawę będzie poznawać piękno sztuk walki takich jak: Boks, Kickboxing, Taekwon-do czy Muay Thai.

W celu zapewnia jak najwyższych norm bezpieczeństwa zajęcia są prowadzone w formie bezkontaktowej przy użyciu specjalistycznego sprzętu do sportów walki takiego jak: tarcze, łapy, packi czy rękawice bokserskie i wiele innych. Trening ma na celu zadbać o prawidłowy rozwój fizyczny dziecka oraz wykształcić w jego zachowaniu pozytywne nastawienie do aktywnej formy spędzania wolnego czasu, tak by pójście na trening stało się sportową alternatywa dla komputera czy konsoli. Po przez nasze zajęcia młodzi zawodnicy uczą się zdrowej sportowej rywalizacji, rozwijają swoją koncentracje i poprawiają sprawność ruchową. Dzięki treningowi sportów walki Twoje dziecko nauczy się współdziałać w grupie i nabierze pewności siebie w życiu codziennym.

Wszystkich zainteresowanych rodziców treningami w naszym klubie zapraszamy na pierwszy darmowy trening próbny. Sami zdecydujecie czy nasze zajęcia są odpowiednie dla Waszych dzieci.