Kadra Instruktorska


Piotr Korpus – ur. 29.06.1984r.

mgr Administracji, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii ( Uniwersytet Wrocławski).
Instruktor sportu ze specjalizacją Kickboxingu nadanego przez Ministra Sportu  i Turystyki.
Instruktor Muay Thai
Posiadacz I Dan Taekwon-do ( czarny pas).
Sędzia MMA – ALMMA ( Polski Związek Ju Jitsu).
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata i zdobywca Pucharu Świata w Taekwon-do.

Pasjonat  sportów siłowych i sportów walki, szlifujący swoje umiejętności od 13 roku życia w – takich dyscyplinach jak : MMA, K1, Muay Thai, Kickboxing, Taekwon-do, Muay Thai.
Uczestnik wielu seminariów, szkoleń i obozów – doskonalących umiejętności w sztukach walki.

Jako trener wychował wielu medalistów na szczeblu międzynarodowym: ( Puchary Europy w MMA i K1) jak i szczeblu krajowym ( Mistrzostwa Polski, Puchary Polski, Mistrzostw Śląska i wiele innych regionalnych turniejów takich jak : ALMMA (Amatorska Liga MMA) Polish Fighter Cup, Śląska Bitka, Mistrzostwa Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego i inne…).

Dostrzegł wiele sportowych talentów, a w oparciu o zdobytą wiedzę z zakresu sportów walki i fachowe oko pokierował wielu swoich podopiecznych w świat rywalizacji zawodowej w takich dyscyplinach jak: MMA, K1 czy Muay Thai. Dzięki swoim licznym kontaktom z największymi organizacjami zawodowymi w sportach walki w naszym kraju, najwybitniejsi i najbardziej uzdolnieni zawodnicy Klubu Sportowego Ofensywa mogli rywalizować z najlepszymi zawodowymi zawodnikami w Europie. Kilku jego podopiecznych miało możliwość stoczenia zawodowych pojedynków w takich krajach jak : Anglia, Irlandia czy Słowacja. Nie zabrakło również podopiecznych trenera Piotra Korpusa w zawodowej rywalizacji z najlepszymi zawodnikami MMA i K1 w naszym kraju na tak prestiżowych zawodowych galach jak : Arena Berserkerów 7, Arena Berserkerów 8, Night Of Heroes 3, VII Ząbkowicka Gala MMA K1, Forma Pro Fight, Absortio Fight Night 5, DSF Kickboxing Challenge, Angels Of Glory, MFC 11, TLF 10, Night Of Champions.

Występy na tak prestiżowych zawodowych galach zaowocowały zdobyciem przez jego podopiecznych:
Przemysław Matyja: Pasa Zawodowego Mistrza Anglii Organizacji WIMA (World International Muay Thai Assocation) oraz Pas Zawodowego Mistrza Polski w K1 – WKSF (World Karate and Kickboxing Sport Federation)

Łukasz Szecówka : Pas Zawodowego Mistrza Polski w K1 Organizacji WKA (World Kickboxing Association) oraz Pas Zawodowego Mistrza Polski K1 Organizacji WKSF (World Karate and Kickboxing Sport Federation)

Przemysław Rolirad : Pas Zawodowego Mistrza Polski WKSF (World Karate and Kickboxing Sport Federation)