Nasza Misja

Klub Sportowy OFENSYWA potocznie nazywany przez zawodników, trenerów i osoby sympatyzujące z klubem jako: KSW Ofensywa czyli Klub Sportów Walki Ofensywa. Nasz klub powstał z inicjatywy Prezesa Piotra Korpus w 2012 roku i został wpisany przez Starostę Myszkowskiego do Rejestru Klubów Sportowych. Podstawą działalności Klubu Ofensywa jest wykształcanie u dzieci, młodzieży oraz dorosłych wychowania fizycznego i propagowanie sportu ze szczególnym uwzględnieniem funkcji zdrowotnych w oparciu o wzorce płynące z różnych dyscyplin sportów walki, takich jak :

– Muay Thai
– K1
– MMA

Nasz klub to unikalne miejsce w skali regionu, a wszystkie osoby, które pragną rozpocząć swoją sportową przygodę ze sportami walki, mogą tutaj zdobyć odpowiednią na ten temat wiedze teoretyczna i praktyczną jednocześnie poprawiając swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Nasz klub jest jak jedna wielka rodzina gdzie zawodnicy występujący już zawodowo trenują wspólnie z tymi, którzy dopiero raczkują i stawiają swoje pierwsze kroki w tak pięknej przygodzie jaką jest niewątpliwie uprawianie sportów walki. W zajęciach prowadzonych w naszym klubie może uczestniczyć każdy kto nie posiada przeciwwskazań zdrowotnych do poznawania i szlifowania swoich umiejętności w sportach walki. Klub jest otwarty na dzieci, młodzież, kobiety i mężczyzn w każdym wieku, zarówno posiadających już jakiekolwiek umiejętności w sztukach walki, ale i na osoby które nigdy w życiu nie miały przyjemności poznawać tajników sportów walki. Staramy się oferować treningi najwyższej jakości, a wszystko czego nauczamy zostało sprawdzone na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Bierzemy udział w szkoleniach, treningach oraz zawodach z udziałem najlepszych trenerów i zawodników w naszym kraju. Pilnie obserwując najnowsze światowe trendy w sportach walki, nawet na chwile nie ustajemy w aktualizowaniu metod treningowych w oparciu o najnowsze osiągnięcia światowej nauki sportowej, a dzięki bogatemu doświadczeniu naszych trenerów i zawodników tworzymy wyspecjalizowany kolektyw wspaniałych ludzi , których łączy wspólna pasja i zamiłowanie do sportów walki.

Prowadzimy sekcje :
– młodzież i dorośli
– sekcje kobiet
– sekcje dzieci
– treningi w grupach zamkniętych

W najbliższym czasie planowane jest powstanie sekcji dla osób w dojrzałym wieku, które ze względu na wiek nie potrafią dotrzymać tępa treningu młodzieży i kadry zawodniczej, tak zwanej grupy + 30.
Planowane jest również powstanie grupy treningu funkcjonalnego – siłowego, który będzie miał za zadanie poprzez szereg ćwiczeń kondycyjno – siłowych wykonywanych ciężarem własnego ciała lub przy użyciu odpowiedniego profesjonalnego sprzętu, kreować poprawność sylwetki uczestników oraz zadbać o lepsze samopoczucie i sprawność fizyczną. Trening ten będzie również kładł duży nacisk na rozciągnięcie i naciągnięcie układu mięśniowo – szkieletowego w celu pozbycia się dolegliwości ortopedycznych, któych często przysparzają nam codzienne obowiązki wykonywane w domu czy pracy- treningi indywidualne.

 

Współpracujemy z  :