Trening personalny

Trening personalny może odbywać się indywidualnie lub w małych grupach zamkniętych. Ta forma treningowa jest przez wielu uważana za najbardziej efektywną formą wykonywania ćwiczeń, ponieważ instruktor poświęca uwagę i czas jednej osobie lub małej grupie osób przez co może wyraźniej dostrzegać błędy i je eliminować na poszczególnych etapach zaawansowania. Na takim szkoleniu mile widziane są Panie jak i Panowie. Plan treningowy dostosowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb i zakładanych celów w oparciu o Twoją aktualna kondycje i stan zdrowia.

Trening personalny w naszym klubie może być wykonywany pod kątem :
– treningów sportów walki (MMA, K1, Boks czy Muay Thai)
– treningów funkcjonalnych
– treningów siłowych
– treningów cardio
– treningów korekcyjno – rozciągających
– innych treningów prowadzących do poprawy kondycji i sprawności fizycznej

Treningi personalne to idealne rozwiązanie dla osób, które dopiero pragną rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki. Z uwagi na fakt, że każdy z nas w innym tempie przyswaja wiedzę z zakresu sztuka walki, każdy ćwiczący na zajęciach indywidualnych lub w małych grupach zamknięty może liczyć na o wiele bardziej fachowy instruktaż z zakresu podstawowych technik i ruchów związanych tą dyscypliną sportu. Trening personalny jest również domeną przygotowania zawodników walczących profesjonalnie gdzie duży nacisk kładzie się na szlifowanie elementów walki do stanu perfekcji poprzez dostosowanie podopiecznego zawodnika do stylu walki odpowiadającemu danemu przeciwnikowi z którym trzeba sie zmierzyć w rywalizacji sportowej.

Wszystkie osoby zainteresowane treningami indywidualnymi lub w małych grupach zamkniętych proszone są o kontakt . Chętnie udzielimy wszystkich odpowiedzi na wasze pytania.

tel. 604-808-300