Podstawowe informacje

Zapraszamy na treningi wszystkich pragnących zacząć swoja przygodę ze sportami walki takimi jak : MMA, K1 i Muay Thai.

Posiadamy sekcje :

KIDS – Dzieci 5-10 lat Kickboxing
JUNIOR – Młodzież 10-15 lat Kickboxing/Muay Thai / MMA
LEJDIS – grupa wyłącznie Kobiet Kickboxib/ Muay Thai
MŁODZIEŻ I DOROŚLI – MMA/K1/MUAY THA

TRENINGI INDYWIDUALNE I PERSONALNE – ( z zakresu sportów walki oraz treningi funkcjonalne mające na celu ogólną poprawę sprawności fizycznej dla osób w każdym wieku – ustalane telefoniczne)

Nabory do wszystkich grup odbywają się przez cały rok – możesz dołączyć w każdej chwili. Wystarczy odwiedzić Nas w miejscu treningu 15 minut przed planowanymi zajęciami sekcji która Cię interesuje. Nie musisz się obawiać, że reszta grupy jest na wyższym stopniu zawansowania, ponieważ instruktor nie puści Cię od razu na głęboką wodę, więc nie musisz się obawiać, że znajdziesz się jak mała rybka wśród rekinów. Trener poczyni wszystkie niezbędne kroki byś jak najszybciej nadrobił(a) podstawy, które pojęli już inni.

W każdej z naszych sekcji pierwszy trening jest na próbę bez żadnych opłat. Sam(a) po pierwszym treningu decydujesz czy to jest sport dla Ciebie. Jeśli stwierdzasz, że nie to po prostu nie zjawiasz się na kolejnych zajęciach. Natomiast jeśli spodoba Ci się w naszym klubie następnych zajęciach otrzymasz deklaracje członkowską do wypełnienia z niezbędnymi danymi oraz regulaminem zajęć.
Oczywiście jest możliwość obejrzenia treningu bez udziału w zajęciach tak by naocznie stwierdzić czy podobają Ci się nasze zajęcia czy też nie.

Osoby niepełnoletnie są zobowiązane do uzyskania zgody rodzica lub opiekuna prawnego do udziału w zajęciach.

Znajdziesz Nas :

Myszków 42-300 ul. Kościuszki 135d